Coaching

Naszym celem jest wzmacnianie Ciebie w samodzielnym wdrażaniu szeroko rozumianych zmian oraz pomoc w osiągnięciu sukcesu!


Dlaczego coaching?

  • Pracując podczas indywidualnych sesji zaprojektujesz bardzo precyzyjne działania, które będą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Wzmocnisz się w konkretnych, świadomych obszarach życia, które w efekcie dadzą Ci motywację i energię do działania.
  • Wartością w pracy z coachem będzie zbudowanie partnerskiej relacji – wybierzesz cel na proces oraz zagadnienia na poszczególne sesje. Ta relacja ma służyć tylko i wyłącznie Twoim rezultatom.
  • Coach pozwoli Ci odwrócić perspektywę postrzegania tych obszarów życia, które pociągają za sobą poczucie przytłoczenia i nadmiaru działań. Zdobądź wgląd w siebie, swoje możliwości, potrzeby i wartości.


Jak pracujemy?

Tworząc relację opartą na szacunku i zaufaniu coach podążać będzie za Twoimi celami, działaniami, dylematami czy oczekiwaniami. Podążanie za Klientem generuje pełną uwagę na tempo i rytm Twojej pracy ale także na momenty zwrotne w myśleniu, odczuwaniu i doświadczaniu. Coach pozwoli Ci swobodnie odnieść się do różnych sfer życia, uwydatniając realne konsekwencje podejmowanych działań.

COACHING ŻYCIA OSOBISTEGO

Podczas sesji coachingu osobistego będziesz mieć okazję do skoncentrowania się na trudnościach i czynnikach blokujących samorozwój. Dokładniej rzecz ujmując nauczysz się pokonywać bariery, znajdować własne rozwiązania. Twój coach towarzyszyć Ci będzie w budowaniu nowych umiejętności. Nauczysz się jak nie angażować się w zachowania antyzdrowotne i budować bardziej efektywne nawyki.

COACHING BIZNESOWY

Podczas sesji coachingowych współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami. Niezależnie od tego, czy chcesz być lepszym pracownikiem, czy pracodawcą, coaching biznesowy pomoże Ci zabłysnąć na swoim stanowisku. Możesz poprawić swoją pozycję w pracy, zaspokoić potrzeby klientów i być gwiazdą w firmie.

COACHING ZDROWIA

Coaching zdrowia jest pojęciem wieloaspektowym obejmującym nie tylko kwestie związane z kontrolą masy ciała czy prawidłowym odżywianiem. Podczas sesji poświęcisz czas i energię swojemu ciału i umysłowi holistycznie zbierając je do siebie, abyś mógł żyć i działać całym sobą. Wspólnie stworzymy program trwałej zmiany w sposobie jedzenia, aktywności fizycznej i myślenia o sobie.

COACHING FINANSOWY

Wiele osób boryka się z problemem zarządzania finansami, nie jesteś w tym sam. Nasi specjaliści pomogą Ci w podejmowaniu mądrych decyzji finansowych. Zamiast mówić co masz robić, pomożemy Ci odkryć jak podejmować mądre decyzje finansowe. Nauczysz się oszczędzać, tworzyć budżet i dokonywać optymalnych wyborów finansowych.

COACHING ROZWODOWY

Będziemy obecni, aby pomóc Ci w trudnym procesie rozwodu. Pomożemy Ci podjąć mądre decyzje, przejść przez całe doświadczenie z możliwie najmniejszym bólem i pójść w życiu naprzód. W razie potrzeby współpracować będziemy z mediatorem czy prawnikiem.