Jestem psychologiem w trakcie Systemowej szkoły terapeutycznej. Ukończyłam Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku Psychologia, specjalność: seksuologia.
Udzielam pomocy z zakresu zaburzeń odżywiania, pracuję z chorymi podczas terapii bądź z ich rodzinami (zarówno w formie konsultacji psychologicznych, jak i regularnej terapii).  W swoim życiu wielokrotnie spotykałam się z różnymi zaburzeniami odżywiania, odbyłam również roczne studium w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu.
Pracuję indywidualnie z osobami, które chciałyby z różnych powodów czerpać więcej radości i satysfakcji z życia; które doświadczają samotności, bądź problemów w relacjach (m.in. trudności w relacjach partnerskich i rodzinnych). Pomagam w trudnych okresach związanych ze stratą bliskiej osoby: śmierć, zdrada, zakończenie relacji.

Mam doświadczenie z osobami, które doświadczały przemocy seksualnej. Doświadczenie zdobyłam odbywając staż w prywatnym gabinecie seksuologicznym, a także w zespole piszącym opinie do sądu (opinie seksuologiczne).
Jestem członkiem nadzwyczajnym WTTS -Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej-obecnie w trakcie systemowej szkoły terapeutycznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczno – Zawodowy Psychologa.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na rozmaitych szkoleniach oraz kursach.
Przyjmuję  dorosłych oraz młodzież od lat 14. Zapraszam również osoby LGBT.

Zapraszam także na strony:
www.centrumdroga.pl
www.znanylekarz.pl/agata-bednaruk/psycholog/poznan


Wykształcenie i doskonalenie zawodowe

Nie jesteśmy tylko w pracy czyli zainteresowania i pasje…

W wolnych chwilach uwielbiam podróżować i aktywnie spędzać czas.

Dla relaksu sięgam po rozmaite książki, interesuję się kulturą i kuchnią azjatycką.

Potrzebujesz więcej informacji lub konsultacji?

Skontaktuj się ze Specjalistą zadzwoń, wyślij SMS lub napisz.

Pozostańmy w kontakcie