Psycholog

Anna Wiśniewska

Jestem absolwentką psychologii i pedagogiki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Na co dzień wspieram osoby dorosłe w poszukiwaniu rozwiązań i sposobów radzenia sobie z  przeżywanymi trudnościami. Prowadzę także warsztaty psychologiczne, edukacyjne i rozwojowe. Doświadczenie zawodowe z zakresu pomocy psychologicznej zdobywałam w różnych placówkach na terenie miasta Poznania, m. in. na oddziale psychiatrycznym Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie oraz Ośrodku Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Umiejętności terapeutyczne uzyskałam podczas szkoleń z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu oraz terapii skoncentrowanej na emocjach. Aktualnie uczestniczę w pięcioletnim kursie zintegrowanej psychoterapii w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz problemów współistniejących. Jako certyfikowana specjalistka w zakresie pomocy osobom doświadczającym przemocy (certyfikat nr 364 Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” IPZ PTP) prowadzę konsultacje i terapię dla osób, które doznają lub doznały różnych form krzywdzenia.
Swoje działania opieram na kodeksie etycznym psychologa. Przez cały okres swojej praktyki zawodowej pracowałam i pracuję korzystając z superwizji.
Udział w wielu zespołach terapeutycznych i interdyscyplinarnych nadała mojej wiedzy i doświadczeniu szerszej perspektywy.


Wykształcenie i doskonalenie zawodowe

Nie jesteśmy tylko w pracy czyli zainteresowania i pasje…

Jestem entuzjastką porannej kawy, dobrej staropolskiej kuchni i rozmów na „ważne” tematy z 6- letnim synem. Lubię wertować magazyny wnętrzarskie, które dzielnie dźwigam w podręcznej, dużej torbie. Kocham wieczory filmowe w domowym zaciszu, w towarzystwie dwóch ukochanych zwierzęcych pupilów. Cenię sobie prawdziwość, spontaniczność i bycie sobą. Ważne jest dla mnie robienie tego, co nie zawsze poprawne politycznie, lecz swoje i płynące prosto z serca.

Dummy Image

Potrzebujesz więcej informacji lub konsultacji?

Skontaktuj się ze Specjalistą zadzwoń, wyślij SMS lub napisz.

Pozostańmy w kontakcie