Psycholog, terapeuta

Magdalena Drozdowicz

Mam 43 lata, pracuję jako psycholog, terapeuta oraz mediator do spraw rodzinnych i cywilnych. Moje doświadczenie zawodowe to 20 letni staż pracy z sytuacjami kryzysowymi, m.in. na stanowisku superwizora pracy socjalnej i terapeuty w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Poznaniu, a obecnie w ramach własnej praktyki. Ukończyłam psychologię na SWPS oraz socjologię na UAM.

Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych związanych z kryzysem wywołanym m.in. szeroko rozumianą przemocą domową, problemami opiekuńczo – wychowawczymi, relacjami rodzinnymi i partnerskimi. Udzielam wsparcia w sytuacjach rozstania, szczególnie w trakcie rozwodu, oraz w uporządkowaniu relacji między partnerami oraz rodzicami i dziećmi. Zapewniam pomoc osobom pozostającym w kryzysie zawodowym będącym efektem, presji, znużenia, wypalenia zawodowego, mobbingu i konfliktów w miejscu zatrudnienia.

Przyjmuję dorosłych i dzieci od 16 roku życia wraz z ich rodzicami lub opiekunami. Prowadzę sesje indywidualne, terapię par oraz wsparcie grupowe.

Do każdego spotkania terapeutycznego podchodzę w sposób indywidualny, z szacunkiem, wrażliwością i zaangażowaniem, oraz pełnym profesjonalizmem. Obowiązuje mnie dyskrecja i tajemnica zawodowa.

Pracuję korzystając z wiedzy i narzędzi dialogu motywującego, terapii systemowej oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Jestem założycielką Pracowni Psychologicznej PECULAIRS, w ramach której buduję profesjonalny zespół specjalistów w zakresie szeroko rozumianego wsparcia psychologicznego oraz usług społecznych.

Terapia w gabinetach dostosowanych do spotkań w czasie epidemii!

Gabinety Peculiaris zostały wyposażone w specjalne osłony. Dzięki temu zachowując środki ostrożności zapewniamy możliwość prowadzenia terapii w osobistym kontakcie!

Terapia online w serwisie Znany Lekarz

W celu ułatwienia naszym Pacjentom dostępu do specjalistów uruchomiliśmy usługę online w serwisie znany lekarz. Umówi się i skorzystaj z terapii online!

Połącz się ze specjalistą przez Skype

Możesz także skorzystać z terapii prowadzonej przez Skype. Zadzwoń lub napisz do wybranego specjalisty, a następnie połącz się przez Skype!

Przyjmujemy płatności przelewem

Pracownia Psychologiczna Peculiaris Magdalena Drozdowicz
Numer rachunku bankowego:
38 1240 6595 1111 0010 9379 8137


Wykształcenie i doskonalenie zawodowe

Nie jesteśmy tylko w pracy czyli zainteresowania i pasje…

W czasie wolnym od pracy interesuję się sztuką współczesną oraz designem wnętrz. Od wielu lat buduję kolekcję klasyków polskiego malarstwa po 1945 r. W mojej kolekcji znajdują się prace m.in. Jana Tarasina, Teresy Pągowskiej, Edwarda Dwurnika, Jacka Sempolińskiego, Alfreda Lenicy, Tadeusza Dominika, Aleksandry Jachtomy, czy Aleksandra Roszkowskiego. Wspieram także młodych twórców, których prace zdobią m.in. gabinety PECULIARIS.

Uwielbiam czytać i podróżować. Moje ulubione kierunki to Włochy oraz Bałkany. Zimą obowiązkowo narty 😉

Potrzebujesz więcej informacji lub konsultacji?

Skontaktuj się ze Specjalistą zadzwoń, wyślij SMS lub napisz.
Na każdy nieodebrany przez nas telefon oddzwaniamy!

Pozostańmy w kontakcie