Terapeuta

Magdalena Drozdowicz

Mam 43 lata, pracuję jako psychoterapeuta, terapeuta oraz mediator do spraw rodzinnych i cywilnych. Moje doświadczenie zawodowe to 20 letni staż pracy z sytuacjami kryzysowymi, m.in. na stanowisku superwizora pracy socjalnej i terapeuty w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Poznaniu, a obecnie w ramach własnej praktyki.

Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych związanych z kryzysem wywołanym m.in. szeroko rozumianą przemocą domową, problemami opiekuńczo – wychowawczymi, relacjami rodzinnymi i partnerskimi. Udzielam wsparcia w sytuacjach rozstania, szczególnie w trakcie rozwodu, oraz w uporządkowaniu relacji między partnerami oraz rodzicami i dziećmi. Zapewniam pomoc osobom pozostającym w kryzysie zawodowym będącym efektem, presji, znużenia, wypalenia zawodowego, mobbingu i konfliktów w miejscu zatrudnienia.
Przyjmuję dorosłych i dzieci od 16 roku życia wraz z ich rodzicami lub opiekunami. Prowadzę sesje indywidualne, terapię par oraz wsparcie grupowe.

Do każdego spotkania terapeutycznego podchodzę w sposób indywidualny, z szacunkiem, wrażliwością i zaangażowaniem, oraz pełnym profesjonalizmem. Obowiązuje mnie dyskrecja i tajemnica zawodowa.

Pracuję korzystając z wiedzy i narzędzi dialogu motywującego, terapii systemowej oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Jestem założycielką Pracowni Psychologicznej PECULAIRS, w ramach której buduję profesjonalny zespół specjalistów w zakresie szeroko rozumianego wsparcia psychologicznego oraz usług społecznych.

Zapraszam także na stronę:
www.znanylekarz.pl


Wykształcenie i doskonalenie zawodowe

Nie jesteśmy tylko w pracy czyli zainteresowania i pasje…

W czasie wolnym od pracy interesuję się sztuką współczesną oraz designem wnętrz. Od wielu lat buduję kolekcję klasyków polskiego malarstwa po 1945 r. W mojej kolekcji znajdują się prace m.in. Jana Tarasina, Teresy Pągowskiej, Edwarda Dwurnika, Jacka Sempolińskiego, Alfreda Lenicy, Tadeusza Dominika, Aleksandry Jachtomy, czy Aleksandra Roszkowskiego. Wspieram także młodych twórców, których prace zdobią m.in. gabinety PECULIARIS.

Uwielbiam czytać i podróżować. Moje ulubione kierunki to Włochy oraz Bałkany. Zimą obowiązkowo narty 😉

Potrzebujesz więcej informacji lub konsultacji?

Skontaktuj się ze Specjalistą zadzwoń, wyślij SMS lub napisz.
Na każdy nieodebrany przez nas telefon oddzwaniamy!

Pozostańmy w kontakcie