Terapeuta

Magdalena Duwel

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej, skończyła studia pedagogiczne dla nauczycieli, Podyplomowe Studium z Duchowości (Warszawa, Bobolanum). Następnie studiowała 3 lata teologię w Mendham College for Sisters (USA) oraz ukończyła tam trzyletni kurs kierownictwa duchowego. Jest członkiem międzynarodowej organizacji SDI (Spiritual Directors   Internationalwww.sdiworld.org). Obecnie jest studentką końcowych lat psychologii, gdzie uczy się w specjalności klinicznej.

Od 5 lat towarzyszy osobom poszukującym zrozumienia istoty wiary, szukającym sensu życia, będącym w kryzysie, chcącym zrozumieć czym jest modlitwa, medytacja czy relacja z Bytem Transcendentnym. Miała wiele kontaktów z ludźmi różnych wyznań, co dało duże doświadczenie w rozumieniu różnorodnych poglądów. Jest to unikalne połączenie wiedzy i doświadczenia duchowego i psychologicznego. Postrzega duchowość jako trwały aspekt człowieka.

Od wielu lat praktykuje medytację. Wewnętrzna cisza stała się jej stylem bycia. Uczy medytacji dopasowując formę medytacji do potrzeb i celów danej osoby. Ukończyła kilka kursów z medytacji chrześcijańskiej oraz MBB i MBLC.

Obecnie udziela również konsultacji psychologicznych. Specjalizuje się w problemach związanych z lękami, stratą i innymi problemami egzystencjonalnymi.

Od grudnia br. będzie również prowadzić treningi związane z metodą EEG biofeedback.


Wykształcenie i doskonalenie zawodowe

Nie jesteśmy tylko w pracy czyli zainteresowania i pasje…

Dummy Image

Potrzebujesz więcej informacji lub konsultacji?

Skontaktuj się ze Specjalistą zadzwoń, wyślij SMS lub napisz.

Pozostańmy w kontakcie