Dietetyk

Natalia Gloger

Nazywam się Natalia Gloger i jestem dietetykiem- z wykształcenia ale też z zamiłowania do zdrowego trybu życia. Moje zainteresowanie tematyką odżywiania  jest efektem osobistych doświadczeń z nadwagą. Kilkanaście lat temu podjęłam wyzwanie zrzucenia zbędnych kilogramów a dzięki racjonalnemu postępowaniu i zmianie nawyków żywieniowych, efektami swojej pracy cieszę się po dziś dzień. Moją misją jest dzielenie się swoim doświadczeniem i wiedzą z Tobą i z każdym kto chce uzyskać pomoc i wsparcie w osiągnięciu wyznaczonego celu oraz trwałej zmianie nawyków żywieniowych i stylu życia. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, mając na uwadze jego stan zdrowia, preferencje czy rodzaj podejmowanej aktywności zawodowej i fizycznej. W układanych przeze mnie jadłospisach skupiam się przede wszystkim na tym, aby były one dla pacjenta smaczne, ciekawe i zróżnicowane a jednocześnie łatwe i szybkie w przygotowaniu a także zapewniały mu podaż wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników odżywczych. Kieruję się przekonaniem, że zdrowa, racjonalna i odpowiednio zbilansowana dieta zapewnia nam poprawę stanu zdrowia, dobre samopoczucie oraz lepszą wydajność

Wszystko to z kolei prowadzi do polepszenia jakości naszego życia i ogólnego zadowolenia, a przyjemnym efektem ubocznym jest zgrabna i szczupła sylwetka. Pragnę przekonać Cię do tego, że masz realny wpływ na stan własnego zdrowia i wygląd swojego ciała, a racjonalne odżywianie nie jest ani trudne ani kosztowne, a niesie za sobą ogromne korzyści dla całego organizmu.  Jeżeli więc chcesz:

– poprawić swój stan zdrowia i ograniczyć stosowanie farmakoterapii,
– cieszyć się dobrym samopoczuciem na co dzień,
– mieć siłę i energię do działania, być bardziej wydajnym,
– zrzucić zbędne kilogramy i czuć się dobrze w swoim ciele,
– nauczyć się planować posiłki i dokonywać mądrych wyborów,

serdecznie zapraszam Cię na spotkanie ze mną. Omówimy wspólnie Twój dotychczasowy sposób odżywiania, stan zdrowia, ustalimy cel jaki chcesz osiągnąć. Poprowadzę Cię przez całą do niego drogę, będąc wsparciem na każdym etapie.

Potrzebujesz więcej informacji lub konsultacji?

Skontaktuj się ze Specjalistą zadzwoń, wyślij SMS lub napisz.

Pozostańmy w kontakcie