Coach

Piotr Czajka

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, certyfikowanym coachem ICF oraz mediatorem. Poszerzałem swoją wiedzę i zainteresowania na studiach podyplomowych w zakresie ekonomii społecznej, psychologii zarządzania oraz coachingu.

Od kilkunastu lat pracuję w samorządzie w obszarze pomagania mieszkańcom miasta Poznania w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych. Od kilku zaś zarządzam kilkudziesięcioosobowym zespołem psychologów, terapeutów, pedagogów, pracowników socjalnych oraz asystentów rodziny. Funkcjonując w ciągłej zmianie jestem odpowiedzialny za zespół i wyznaczane cele. Znam smak sukcesu i gorycz porażki.

Jako coach odkryłem swoje powołanie doceniając wagę towarzyszenia, bycia uważnym i słuchania Klienta.

Przeprowadzę Cię przez proces zmiany, który pozwoli zwiększyć poczucie własnej wartości, poradzić sobie z istotną zmianą w życiu, czy znaleźć w nim cel i radość. Dzięki naszemu współdziałaniu możesz stać się osobą lepiej zorganizowaną, spełnić się w pracy czy rozwiązać konflikt.

Jako mediator umożliwiam wypracowanie porozumień lepszych od kompromisu, sprzyjam budowaniu pozytywnych relacji między stronami, a także zmniejszam ryzyko powstawania dodatkowych konfliktów.

Zapraszam do partnerskiej współpracy w kreatywnym i prowokującym do myślenia procesie, który zainspiruje Cię do maksymalizacji osobistego i zawodowego potencjału.


Wykształcenie i doskonalenie zawodowe

Nie jesteśmy tylko w pracy czyli zainteresowania i pasje…

W wolnych chwilach trenuję kalistenikę, a równowagę umysłu łapię podróżując po świecie, czerpiąc z pojawiających się myśli, emocji i wrażeń traktując je z życzliwym zainteresowaniem.

Potrzebujesz więcej informacji lub konsultacji?

Skontaktuj się ze Specjalistą zadzwoń, wyślij SMS lub napisz.

Pozostańmy w kontakcie