Gabinety PECULIARIS

Pracownia Psychologiczna PECULIARIS oferuje wynajem gabinetów specjalistom z zakresu psychologii, psychiatrii, psychoterapii, coachingu, dietetyki, logopedii i innych podobnych specjalności. Nasze gabinety są w pełni urządzone i wyposażone.  Zapewniamy możliwość wykonywania praktyki zawodowej w przyjaznych wnętrzach dedykowanych do osobistej pracy z klientem.

Zapewniamy elastyczne podejście m.in. poprzez dostosowanie wynajmowanych przestrzeni do bieżących potrzeb specjalistów. W naszych gabinetach możliwe jest prowadzenie zarówno pracy indywidualnej jak również zajęć grupowych.

Umeblowanie Pracowni umożliwia pracę z Klientem w zróżnicowanym otoczeniu i położeniu. Dysponujemy fotelami, pufami oraz leżanką pozwalającymi na idealne dostosowanie warunków do potrzeb prowadzonej przez specjalistów praktyki.

Gabinet 1

Gabinet o powierzchni ok. 14 m kw. Wyposażony w 3 fotele, biurko, 2 stoliki oraz komodę. Do dyspozycji specjalistów oraz klientów są: czajnik, koce oraz poduszki.

Cena: 450,- zł netto miesięcznie za dzień w tygodniu.

Gabinet 2

Gabinet o powierzchni ok. 10 m kw. Wyposażony w 3 fotele, 2 stoliki oraz komodę. Do dyspozycji specjalistów oraz klientów są: czajnik, koce oraz pufa i poduszki.

Cena: 350,- zł netto miesięcznie za dzień w tygodniu.

Gabinet 3

Gabinet o powierzchni ok. 19 m kw. Wyposażony w 3 fotele, biurko, 2 stoliki, komodę oraz leżankę. Do dyspozycji specjalistów oraz klientów są: czajnik, koce oraz poduszki.

Cena: 550,- zł netto miesięcznie za dzień w tygodniu.

Wynajmij gabinet lub dołącz do Zespołu PECULIARIS!

Chciałbyś prowadzić własną praktykę jako specjalista i szukasz odpowiednich pomieszczeń lub wsparcia dla prowadzonej działalności?

Nie czekaj i skontaktuj się nami już dziś!